loopfiets, loopfietsje, roze, yvolution

Loopfietsjes en stepjes van Yvolution

We hebben er een nieuw merk bij, namelijk de loopfietsjes en stepjes van Yvolution!

Yvolution zag het licht in Dublin en is verder ontwikkeld in Californië. De bedenkers hebben buitenspelen en de motorische ontwikkeling van het kind hoog in het vaandel.

De kleurrijke loopfietsjes en stepjes van Yvolution stimuleren het kind zijn of haar evenwicht en balans te vinden en daarmee de opmaat naar het zelfstandig fietsen te creëren.

De loopfietsjes en stepjes zijn licht in gewicht en hebben een glad en rond ontwerp met ergonomische handgrepen.

De loopfietsjes hebben een dubbel achterwiel wat de fiets stabieler maakt en een beginnend fietser dus iets meer vertrouwen geeft. Heeft de fietser dit eenmaal goed onder de knie, dan kan het derde wiel eraf worden gehaald zodat de motorische ontwikkeling een extra uitdaging krijgt.

De stepjes zijn voorzien van een brede stepplank, zodat beide voeten makkelijk naast elkaar kunnen. De stepjes hebben ook toffe lichtjes in de wielen, wat het steppen natuurlijk nog aantrekkelijker maakt.

Nieuw bij carrabas, yvolution step stepjes steppen loopfiets loopfietsjes loopfietsen

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *